Auto Złom Katowice
METALIK24 Autokasacja - złomowanie samochodów szybko i bezpiecznie!

Skup aut Katowice, złomowanie pojazdów Katowice, auto złom Katowice
AUTO ZŁOM KATOWICE! KASACJA POJAZDÓW! SKUP SAMOCHODÓW! POMOC W WYREJESTROWANIU! SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH (TAKŻE ONLINE)! NIEWYGÓROWANE CENY!

Nasza firma działa na rynku już przeszło 30 lat, bo aż od 1991 roku! Z początku prowadziliśmy jedynie skup złomu, jednak etapowo rozszerzaliśmy naszą ofertę. Obecnie nasze usługi są bardzo rozbudowane i obejmują m.in. skup aut, sprzedaż części samochodowych i złomu, a także odbiór i transport odpadów. Dodatkowo specjalizujemy się w przeprowadzaniu prac rozbiórkowych oraz posiadamy sklep internetowy, gdzie nasi Klienci mogą znaleźć używane części samochodowe wysokiej jakości do marek takich jak Audi, Skoda, Ford, Toyota, Kia, Daewoo, BMW, Nissan, Volkswagen, Opel, Chevrolet, Seat, Mercedes, Lexus, Mazda i wiele innych.

Złomowanie samochodów Katowice: minimum formalności, maksimum sprawnego działania

Posiadamy stację demontażu pojazdów, która jest regularnie sprawdzana i kontrolowana. Dzięki przemyślanym inwestycjom w nowoczesny sprzęt, jesteśmy w stanie bezpiecznie i szybko przetwarzać pojazdy różnego typu, od skuterów po samochody ciężarowe.

W METALIK Autokasacja24 stawiamy na dobrą organizację i transparentną komunikację z Klientami. Wiemy, że czas to pieniądz, dlatego też szybko i sprawnie reagujemy na potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy firmą działającą na obszarze całej Polski, jednak szczególnie na terenie całego województwa śląskiego. Jeśli potrzebujesz usług związanych z przetwarzaniem odpadów lub części samochodowych, zapraszamy do naszego auto złomu lub kontaktu z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Złomowanie aut Katowice - instrukcja krok po kroku

Jeśli zastanawiasz się, jak przebiega złomowanie pojazdów na naszym auto szrot Katowice, to przygotowaliśmy dla Ciebie schemat, który krok po kroku objaśnia całą procedurę kasacji pojazdów. Nie jest to nic skomplikowanego, ale dla osób, które po raz pierwszy chcą zezłomować auto, może to budzić pewne wątpliwości i pytania. W naszym schemacie znajdziesz także informacje o dokumentach potwierdzających własność pojazdu, które należy mieć ze sobą. Przed oddaniem samochodu na złomowanie warto zapoznać się z poniższym schematem, który ułatwi cały proces złomowania pojazdów i pomoże uniknąć niepotrzebnego stresu i formalności.

1

Dokumenty przed kasacją pojazdu

Należy przygotować dokumenty, tj.:  
  • dowód osobisty / prawo jazdy / inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość
  • dowód rejestracyjny / zaświadczenie potwierdzające dane z dowodu, np. kserokopia dowodu potwierdzona przez odpowiedni wydział komunikacji
  • kartę pojazdu, jeżeli była wydana, w przypadku niemożności jej odnalezienia wystawiamy zaświadczenie o jej zagubieniu
  • upoważnienie od współwłaściciela, jeśli taki jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym oraz kserokopia dowodu współwłaściciela samochodu
  • KRS / zaświadczenie z CEIDG, jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę + upoważnienie dla przedstawiciela firmy
  • dokument potwierdzający własność auta (umowa kupna-sprzedaży), jeśli właściciel jest inny, niż ten wpisany w dowodzie rejestracyjnym
2

Odbiór samochodów Katowice

Kiedy już zebrałeś wszystkie niezbędne dokumenty, musisz dostarczyć swój stary samochód do naszej placówki lub umówić się z nami na odbiór i transport pojazdu. W przypadku awarii samochodu, nie musisz się martwić – przyjedziemy po niego do Ciebie i zapewnimy bezpłatny transport do auto złom METALIK Autokasacja24. Wystarczy, że umówisz się z nami wcześniej na dogodny termin odbioru lub transportu pojazdu.
3

Dokumenty po kasacji pojazdu

Po przekazaniu samochodów do kasacji wydajemy:
  • potwierdzenie oddania samochodu na auto złom
  • tablice rejestracyjne
  • równowartość pieniężną za oddanie pojazdu na nasz skup aut, gwarantujemy natychmiastową gotówkę
4

Wyrejestrowanie samochodów

W okresie do 30 dni od złomowania pojazdów, konieczne jest złożenie zgłoszenia do wydziału komunikacji zawierającego wszystkie dokumenty przekazane w trzecim etapie. Należy także poinformować Towarzystwo Ubezpieczeniowe o złomowaniu pojazdu, aby zakończyć umowę OC. .
Złomowanie pojazdów Katowice, auto skup Katowice
Auto skup Katowice, skup akumulatorów, konkurencyjne ceny

Kasacja pojazdów Katowice – złomujemy i kupujemy samochody

Siedziba firmy METALIK Autokasacja24 znajduje się w Żywcu, na ulicy Leśniaka 81, ale nasze usługi oraz części samochodowe są znane w całej Polsce. W naszej ofercie znajduje się złomowanie pojazdów oraz skup aut, a także sprzedaż części używanych. Posiadamy oddziały w różnych miejscowościach, m.in. w Żywcu, Jaworznie, Jasienicy i Kozach. Działamy także na terenie Katowic i okolic. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy kochają swoją pracę i staramy się wykonywać ją jak najlepiej, aby zapewnić naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w złomowaniu samochodów. Cieszymy się zadowoleniem naszych klientów i staramy się zapewnić im najlepszą jakość usług, aby chętnie do nas wracali i polecali nas swoim bliskim i znajomym.

Nasza firma to także inne usługi

Kasacja pojazdów to jedna z fundamentalnych usług w naszej firmie, jednak warto mieć na uwadze, że METALIK Autokasacja24, to także skup samochodów różnych marek, sprzedaż części czy złomowisko:
Skup aut
Skupujemy auta powypadkowe, wyeksploatowane, nienadające się do naprawy, ale także te zdolne do jazdy.
Skup i sprzedaż części
Prowadzimy sprzedaż części, a także je skupujemy. Posiadamy szeroki asortyment różnorodnych części samochodowych, jak silniki, elementy blacharskie i zawieszenia, czujniki, felgi, skrzynie biegów, elementy wnętrza, opony, akcesoria, elektronikę i wiele innych.
Złomowisko
Zajmujemy się sprzedażą i skupem złomu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i hurtowymi. Nasze usługi z zakresu złomowania dotyczą wszelkich rodzajów metali żelaznych oraz nieżelaznych, np. akumulatory, silniki, kable, stal, żeliwo, cyna, ołów, cynk (blachy, ZnAl), nikiel i inne.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!

W przypadku pytań o złomowanie pojazdów na terenie Trzebini, ich skup, lub w przypadku wątpliwości o części samochodowe, czy też prace rozbiórkowe – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też poprzez formularz kontaktowy. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszamy także do naszej siedzimy w Żywcu i naszych punktów, oddziałów w Polsce.
Na stronie w zakładce 👉 kontakt, znajdują się maile oraz numery kontaktowe do naszej firmy.
ŻYWIEC – MAGAZYN GŁÓWNY (ZAKUP I SPRZEDAŻ HURTOWA ZŁOMU)
Adres: ul. Leśnianka 81, 34-400 Żywiec
Godziny otwarcia: PN-PT: 7.00–15.00, SB: 7.00–13.00
Piotr Juraszek: tel. 696 080 827
JASIENICA / JAWORZE – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres:ul. Cieszyńska (plac stacji PKP Jaworze-Jasienica)
Wojciech Żelazny: tel. 696 080 823
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
KOZY – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres: ul. ul. Dworcowa 22, Kozy
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
Adam Kupczak: tel. 696080831

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Kontakt

Siedziba Firmy Metalik
Autokasacja Pojazdów
ul. Leśnianka 81
34-300 ŻYWIEC
NIP: 5532512074
REGON: 243158342
godziny otwarcia:
pn-pt  07:00 do 15:00
sb: 07:00 do 13:00
Dział złomowania samochodów
tel: (33) 823-02-12
kom. 668-244-539
Dział sprzedaży części
tel: (33) 862-08-39
e-mail: allegro@autokasacja24.com
Marcin Tlałka
kom: 696-080-826
email: marcin@autokasacja24.com
Wojciech Tlałka
kom: 668-244-473
email: wojciechtlalka@autokasacja24.com
Formularz kontaktowy