Używane
Części samochodowe Żywiec

Podstawowym elementem działalności firmy “Metalik” są używane części samochodowe – ich pozyskiwanie i sprzedaż.

Zajmujemy się rozbiórką pojazdów i odsprzedażą używanych komponentów, nadających się do dalszego użytku. Posiadamy specjalistyczną stację demontażu pojazdów, by cały proces odbywał się szybko, bezpiecznie i bez uszczerbku dla wymontowywanych elementów.

Oferujemy:

 • części samochodowe używane do samochodów osobowych, dostawczych, a także ciężarówek,
 • komponenty będące w bardzo dobrym stanie,
 • atrakcyjne i konkurencyjne ceny,
 • profesjonalną obsługę wraz z fachowym doradztwem,
 • sprzedaż zarówno w siedzibie stacjonarnej, jak i poprzez Internet,
 • paragon bądź fakturę dołączone do każdego dokonanego zakupu.

 

Wszyscy wiemy, że nowe części do samochodów charakteryzują się jednocześnie wysokimi cenami, a remont używanego auta, w wielu przypadkach może przekroczyć jego wartość. Dlatego jeśli poszukują Państwo używanych części samochodowych w bardzo dobrym stanie, zapraszamy do nas. Oferujemy naprawdę szeroki wybór nawet tych elementów, które zwykle są trudno dostępne.

Zamówienia można składać drogą elektroniczną, poprzez aukcje na Allegro, lub osobiście w naszym biurze w Żywcu k. Bielska-Białej na Śląsku.

Części samochodowe Bielsko-Biała to gwarancja zakupu produktów w przystępnych cenach, sprawdzonych pod kątem możliwości dalszej odsprzedaży i przede wszystkim późniejszej eksploatacji. Części samochodowe Żywiec k. Bielska-Białej, to najlepszy wybór, jeśli pod uwagę brać propozycje w pobliskim regionie.

Co mogą Państwo znaleźć w asortymencie przedsiębiorstwa Metalik? Używane części samochodowe Śląsk, w tym przede wszystkim sprawne elementy układów:

 • paliwowych,
 • napędowych,
 • elektrycznych,
 • kierowniczych,
 • hamulcowych i innych.

 

Dodatkowo są to także komponenty składające się na wyposażenie wnętrza, elementy karoserii, koła, felgi, opony i oświetlenie. W ofercie znajdą Państwo również praktyczne akcesoria, takie jak filtry czy osprzęt do silników. Zajmujemy się także dystrybucją części klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji, a także silników i chłodnic. W naszym magazynie gości potężna liczba zamiennych komponentów do samochodów osobowych, dostawczych, busów, ciężarówek, a nawet autobusów.

Znajdą u nas Państwo podzespoły do aut takich marek, jak Mercedes, Audi, BMW, ale i Volkswagen, Peugeot, Citroen, Toyota, Nissan czy Skoda. Oczywiście w ofercie posiadamy również używane części do innych samochodów.

Pełna lista produktów dostępnych w ofercie znajduje się na Allegro.

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na temat prezentowanych produktów, zachęcamy do kontaktu. Służymy naszą radą, wiedzą i doświadczeniem. Zapewniamy profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w kwestii dopasowania odpowiedniego produktu do konkretnego modelu auta. Mogą Państwo liczyć na nasze kompetencje. Gwarantujemy nie tylko szeroki wybór artykułów, ale również konkurencyjne ceny.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z przedsiębiorstwem Metalikczęści samochodowe Śląskie, o szerokim wyborze, do wielu modeli aut nie tylko osobowych, jak i z zapewnieniem, iż posłużą przez wskazany czas.

Części samochodowe Żywiec

Jedną z naszych specjalności są używane części samochodowe. Zajmujemy się odzyskiwaniem komponentów z pojazdów oraz ich sprzedażą w atrakcyjnych cenach. W ofercie znajdują się wyłącznie sprawne produkty, które nie zagrażają bezpieczeństwu i komfortowi jazdy. Gwarantujemy duży wybór elementów do aut różnych marek z różnych roczników. Mogą Państwo składać zamówienia drogą elektroniczną, telefoniczną bądź dokonać zakupu bezpośrednio w naszej siedzibie w Żywcu k. Bielska-Białej (Śląskie). Zapraszamy.

 

Aby obejrzeć sprzedawane przez nas części samochodowe na allegro.pl – prosimy wybrać odpowiednią kategorię

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Kontakt

Siedziba Firmy Metalik
Autokasacja Pojazdów
ul. Leśnianka 81
34-300 ŻYWIEC
NIP: 5532512074
REGON: 243158342
godziny otwarcia:
pn-pt  07:00 do 15:00
sb: 07:00 do 13:00
Dział złomowania samochodów
tel: (33) 823-02-12
kom. 668-244-539
Dział sprzedaży części
tel: (33) 862-08-39
e-mail: allegro@autokasacja24.com
Marcin Tlałka
kom: 696-080-826
email: marcin@autokasacja24.com
Wojciech Tlałka
kom: 668-244-473
email: wojciechtlalka@autokasacja24.com
Formularz kontaktowy