Auto Złom Tychy
W Metalik Autokasacja24 złomujemy pojazdy
- szybko i bezpiecznie

Auto Złom Tychy
AUTO ZŁOM TYCHY! KASACJA POJAZDÓW! SKUP SAMOCHODÓW! POMOC W WYREJESTROWANIU! SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH (TAKŻE ONLINE)! NIEWYGÓROWANE CENY!

Złomowanie aut to usługa, która stanowi podstawę naszej firmy. Funkcjonujemy na rynku od 1991 roku, dzięki posiadamy szerokie grono Klientów oraz duże doświadczenie, potwierdzone pozytywnymi opiniami. Prężnie działamy w całej Polsce, z naciskiem na województwo śląskie oraz małopolskie. Posiadamy sklep internetowy, w którym nasi Klienci mogą zakupić używane części samochodowe wysokiej jakości do różnych marek, jak: Audi, Skoda, Ford, Toyota, Kia, Daewoo, BMW, Nissan, Volkswagen, Opel, Chevrolet, Seat, Skoda, Mercedes, Lexus, Mazda, Volvo, Mercedes i wiele innych.  Zajmujemy się nie tylko usługami z zakresu – złomowanie pojazdów. Działamy także w takich aspektach, jak skup aut, sprzedaż części samochodowych, skup i sprzedaż złomu, a także przeprowadzamy prace rozbiórkowe oraz zajmujemy się odbiorem i transportem odpadów.

Złomowanie pojazdów: konkretnie i szybko, minimum formalności

Szybkie załatwienie spraw jest dla Ciebie istotne? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że rzetelne informacje i odpowiedzi to podstawa w każdym dobrze prosperującym przedsiębiorstwie. W naszej firmie stawiamy organizację i dobrą komunikację na pierwszym miejscu.

Nasza stacja demontażu pojazdów jest regularnie sprawdzana i kontrolowana, a przemyślane inwestycje w nowoczesny sprzęt pozwalają nam na bezpieczne i szybkie zmiażdżenie pojazdów różnego typu, od skuterów po samochody ciężarowe, osobowe czy busy.

Nasza stacja demontażu pojazdów jest sprawdzana i kontrolowana regularnie, a dzięki przemyślanym inwestycjom w nowoczesny sprzęt pozwalają nam na bezpieczne i szybkie zmiażdżenie pojazdów różnego typu, od skuterów po samochody ciężarowe czy busy i innych mniejszych oraz większych pojazdów.

Złomowanie samochodów - krok po kroku

Pierwszy raz oddajesz pojazd na skup aut? A może minęło kilka lat od kiedy potrzebowałeś skorzystać z  usług auto złom Tychy? Jeśli tak, to zwróć uwagę na poniższy schemat. Przedstawia on proces kasacji pojazdu przez, który należy przejść. Podkreślamy, że to nie jest nic skomplikowanego, jednak osobom, które pierwszy raz chcą zezłomować auto poniższe kroki mogą uprościć całą ścieżkę związaną z kasacją, np. auta, ograniczyć nerwy i formalności, które należy wypełnić.

1

Dokumenty przed kasacją pojazdu

Należy przygotować dokumenty potrzebne do kasacji, tj.:  
  • dowód osobisty / prawo jazdy / inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość
  • dowód rejestracyjny / zaświadczenie potwierdzające dane z dowodu, np. kserokopia dowodu potwierdzona przez odpowiedni wydział komunikacji
  • kartę pojazdu, jeżeli była wydana, w przypadku niemożności jej odnalezienia wystawiamy zaświadczenie o jej zagubieniu
  • upoważnienie od współwłaściciela, jeśli taki jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym oraz kserokopia dowodu współwłaściciela samochodu
  • KRS / zaświadczenie z CEIDG, jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę + upoważnienie dla przedstawiciela firmy
  • dokument potwierdzający własność (umowa kupna-sprzedaży), jeśli właściciel jest inny, niż ten wpisany w dowodzie rejestracyjnym
2

Odbiór auta Tychy

Jeśli wszystkie potrzebne dokumenty zostały zebrane, wówczas należy dostarczyć auto do naszej placówki lub umówić się z nami na odbiór pojazdu. W przypadku gdy auto jest niesprawne – nie ma problemu, ponieważ odbierzemy pojazd od klienta i dostarczymy go do auto złom METALIK Autokasacja24. Wystarczy wcześniej umówić się z nami na dogodny termin odbioru pojazdu.
3

Dokumenty po kasacji pojazdu

Po przekazaniu samochodów do kasacji wydajemy:
  • potwierdzenie oddania samochodu na złom
  • tablice rejestracyjne
  • ekwiwalent pieniężny za oddanie pojazdu do naszej stacji (gwarantujemy natychmiastową zapłatę gotówką)
4

Wyrejestrowanie aut

Do 30 dni od oddania auta do kasacji należy złożyć zgłoszenie z wszystkimi dokumentami, które przekazaliśmy podczas etapu 3. do wydziału komunikacji. Ponadto fakt ten, należy zgłosić w Towarzystwie Ubezpieczeniowym w celu zakończenia umowy OC.
Szrot Tychy
Skup samochodów Tychy

Auto złom Tychy

Nasza siedziba znajduje się w Żywcu, a dokładniej przy ul. Leśnianka 81, jednak nasze usługi i części samochodowe znane są w całej Polsce. Oddziały METALIK Autokasacja24 znajdują się m.in w Żywcu, Jasienicy / Jaworznie, Kozach. Działamy także na terenie Tych i okolic. Złomowanie pojazdów to dla nas codzienność, którą lubimy i staramy się robić jak najlepiej. Działamy tak, aby Klienci byli zadowoleni z naszej obsługi i usług, produktów.

Nasza firma to także inne usługi

Kasacja pojazdów to jedna z fundamentalnych usług w naszej firmie, jednak warto mieć na uwadze, że METALIK Autokasacja24, to także skup samochodów różnych marek, sprzedaż części czy złomowisko:
Skup aut
Skupujemy auta powypadkowe, wyeksploatowane, nienadające się do naprawy, ale także te zdolne do jazdy.
Skup i sprzedaż części
Prowadzimy sprzedaż części, a także je skupujemy. Posiadamy szeroki asortyment różnorodnych części samochodowych, jak silniki, elementy blacharskie i zawieszenia, czujniki, felgi, skrzynie biegów, elementy wnętrza, opony, akcesoria, elektronikę i wiele innych.
Złomowisko
Zajmujemy się sprzedażą i skupem złomu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i hurtowymi. Nasze usługi z zakresu złomowania dotyczą wszelkich rodzajów metali żelaznych oraz nieżelaznych, np. akumulatory, silniki, kable, stal, żeliwo, cyna, ołów, cynk (blachy, ZnAl), nikiel i inne.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!

W przypadku pytań o złomowanie pojazdów na terenie Tych, ich skup, lub w przypadku wątpliwości o części samochodowe – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też poprzez formularz kontaktowy. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na wszystkie branżowe pytania. Zapraszamy także do naszej siedzimy w Żywcu i punktów skupu złomu w Polsce.
Na stronie w zakładce 👉 kontakt, znajdują się maile oraz numery kontaktowe do naszej firmy.
ŻYWIEC – MAGAZYN GŁÓWNY (ZAKUP I SPRZEDAŻ HURTOWA ZŁOMU)
Adres: ul. Leśnianka 81, 34-400 Żywiec
Godziny otwarcia: PN-PT: 7.00–15.00, SB: 7.00–13.00
Piotr Juraszek: tel. 696 080 827
JASIENICA / JAWORZE – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres: ul. Cieszyńska (plac stacji PKP Jaworze-Jasienica)
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
Wojciech Żelazny: tel. 696 080 823
KOZY – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres: ul. ul. Dworcowa 22, Kozy
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
Adam Kupczak: tel. 696080831

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Kontakt

Siedziba Firmy Metalik
Autokasacja Pojazdów
ul. Leśnianka 81
34-300 ŻYWIEC
NIP: 5532512074
REGON: 243158342
godziny otwarcia:
pn-pt  07:00 do 15:00
sb: 07:00 do 13:00
Dział złomowania samochodów
tel: (33) 823-02-12
kom. 668-244-539
Dział sprzedaży części
tel: (33) 862-08-39
e-mail: allegro@autokasacja24.com
Marcin Tlałka
kom: 696-080-826
email: marcin@autokasacja24.com
Wojciech Tlałka
kom: 668-244-473
email: wojciechtlalka@autokasacja24.com
Formularz kontaktowy