Auto Złom Trzebinia
W Metalik Autokasacja24 złomujemy pojazdy
- szybko i bezpiecznie

Skup samochodów złomowanie Trzebinia
AUTO ZŁOM TRZEBINIA! KASACJA POJAZDÓW! SKUP SAMOCHODÓW! POMOC W WYREJESTROWANIU! SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH (TAKŻE ONLINE)! NIEWYGÓROWANE CENY!

Nasza firma zajmuje się złomowaniem, już niezmiennie od ponad 30 lat! W naszej ofercie poza skupem złomu, znajduje się wiele innych usług takich jak: skup aut, sprzedaż części samochodowych i złomu, kasacja pojazdów. Przeprowadzamy również prace rozbiórkowe oraz zajmujemy się odbiorem i transportem odpadów. Działamy prężnie na terenie całego kraju, z szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego i małopolskiego. Posiadamy również sklep internetowy, w którym nasi klienci mogą zaopatrzyć się w bardzo dobrej jakości, używane części samochodowe do różnych marek: Audi, Skoda, Ford, Toyota, Kia, Daewoo, BMW, Nissan, Volkswagen, Opel, Chevrolet, Seat, Skoda, Mercedes, Lexus, Mazda oraz wiele innych.

Auto szrot Trzebinia: minimum formalności

Wiemy, jak istotne dla klientów są rzetelne odpowiedzi i zdecydowane działania. Dlatego w METALIK Autokasacja24, stawiamy na dobrą organizację zespołu i płynną komunikację na linii pracownik-konsument, aby zapewnić klientom naszego auto złomu najlepszą obsługę.

Na naszej stacji demontażu pojazdu regularnie przeprowadzamy kontrole i sprawdzamy zabezpieczenia. Dodatkowo inwestujemy w nowoczesny sprzęt, co umożliwia sprawne i bezpieczne zmiażdżenie różnego rodzaju pojazdów od skuterów, przez samochody osobowe, do busów, ciężarówek czy wielu innych.

Stacja demontażu pojazdów – złomowanie pojazdów Trzebinia.

Zdajemy sobie sprawę, że skup samochodów i złomowanie aut dla osób, które wcześniej się tego nie podjęły i nie interesowały tym tematem, może budzić pewne wątpliwości i pytania. Złomowanie pojazdów nie jest niczym skomplikowanym, jednak dla tych, którzy chcą dowiedzieć się, jak przebiega proces kasacji pojazdów, przygotowaliśmy schemat. Znajdują się tam informacje i wskazówki, które dokładnie objaśnią, jak należy się przygotować na złomowanie pojazdów.

1

Dokumenty przed kasacją pojazdu

Należy przygotować dokumenty, tj.:  
  • dowód osobisty / prawo jazdy / inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość
  • dowód rejestracyjny / zaświadczenie potwierdzające dane z dowodu, np. kserokopia dowodu potwierdzona przez odpowiedni wydział komunikacji
  • kartę pojazdu, jeżeli była wydana, w przypadku niemożności jej odnalezienia wystawiamy zaświadczenie o jej zagubieniu
  • upoważnienie od współwłaściciela, jeśli taki jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym oraz kserokopia dowodu współwłaściciela samochodu
  • KRS / zaświadczenie z CEIDG, jeśli pojazd zarejestrowany jest na firmę + upoważnienie dla przedstawiciela firmy
  • dokument potwierdzający własność auta (umowa kupna-sprzedaży), jeśli właściciel jest inny, niż ten wpisany w dowodzie rejestracyjnym
2

Transport pojazdu Trzebinia

Po zebraniu wszystkich wymaganych dokumentów, należy dostarczyć samochód do naszej placówki lub umówić się z nami na odbiór i transport auta. W przypadku niesprawnego samochodu, przyjedziemy do klienta po stare auto i zapewnimy przewóz do auto złom METALIK Autokasacja24. Wystarczy z odpowiednim wyprzedzeniem umówić się z nami na dogodny termin odbioru auta.
3

Dokumenty po kasacji pojazdu

Po przekazaniu samochodów do kasacji wydajemy:
  • potwierdzenie oddania samochodu na auto złom
  • tablice rejestracyjne
  • równowartość pieniężną za oddanie pojazdu na nasz skup aut (gwarantujemy natychmiastową zapłatę gotówką)
4

Wyrejestrowanie samochodów

Do 30 dni od oddania auta na szrot należy złożyć zgłoszenie do wydziału komunikacji, zawierające wszystkie dokumenty, które zostały przekazane od nas podczas etapu 3. Dodatkowo informację o złomowaniu pojazdu należy zgłosić do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, celem zakończenia umowy OC.
Skup aut Trzebinia, kupię każde auto
Złomowanie aut Trzebinia, stacja demontażu

Kasacja aut, złomowanie pojazdów i skup Andrychów

Siedziba METALIK Autokasacja24 zlokalizowana jest się w Żywcu, dokładniej przy ul. Leśniaka 81, ale nasze usługi oraz oferowane części samochodowe są znane w całej Polsce. Oddziały naszej firmy znajdują się w m.in.: Żywcu, Kozach oraz Jaworzu/Jasienicy. Nasz auto szrot działa również na terenie miejscowości Trzebinia i okolic. Złomowanie pojazdów i skup na auto części jest dla nas codziennością i pracą, którą lubimy i staramy się wykonywać najlepiej jak się da. Zapraszamy do auto złomu Trzebinia, gdzie gwarantujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Nasza firma to także inne usługi

Kasacja pojazdów to jedna z fundamentalnych usług w naszej firmie, jednak warto mieć na uwadze, że METALIK Autokasacja24, to także skup samochodów różnych marek, sprzedaż części czy złomowisko:
Skup aut
Skupujemy auta powypadkowe, wyeksploatowane, nienadające się do naprawy, ale także te zdolne do jazdy.
Skup i sprzedaż części
Prowadzimy sprzedaż części, a także je skupujemy. Posiadamy szeroki asortyment różnorodnych części samochodowych, jak silniki, elementy blacharskie i zawieszenia, czujniki, felgi, skrzynie biegów, elementy wnętrza, opony, akcesoria, elektronikę i wiele innych.
Złomowisko
Zajmujemy się sprzedażą i skupem złomu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i hurtowymi. Nasze usługi z zakresu złomowania dotyczą wszelkich rodzajów metali żelaznych oraz nieżelaznych, np. akumulatory, silniki, kable, stal, żeliwo, cyna, ołów, cynk (blachy, ZnAl), nikiel i inne.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!

W przypadku pytań o złomowanie pojazdów na terenie Trzebini, ich skup, lub w przypadku wątpliwości o części samochodowe, czy też prace rozbiórkowe – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też poprzez formularz kontaktowy. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszamy także do naszej siedzimy w Żywcu i naszych punktów, oddziałów w Polsce.
Na stronie w zakładce 👉 kontakt, znajdują się maile oraz numery kontaktowe do naszej firmy.
ŻYWIEC – MAGAZYN GŁÓWNY (ZAKUP I SPRZEDAŻ HURTOWA ZŁOMU)
Adres: ul. Leśnianka 81, 34-400 Żywiec
Godziny otwarcia: PN-PT: 7.00–15.00, SB: 7.00–13.00
Piotr Juraszek: tel. 696 080 827
JASIENICA / JAWORZE – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres:ul. Cieszyńska (plac stacji PKP Jaworze-Jasienica)
Wojciech Żelazny: tel. 696 080 823
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
KOZY – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres: ul. ul. Dworcowa 22, Kozy
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
Adam Kupczak: tel. 696080831

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Kontakt

Siedziba Firmy Metalik
Autokasacja Pojazdów
ul. Leśnianka 81
34-300 ŻYWIEC
NIP: 5532512074
REGON: 243158342
godziny otwarcia:
pn-pt  07:00 do 15:00
sb: 07:00 do 13:00
Dział złomowania samochodów
tel: (33) 823-02-12
kom. 668-244-539
Dział sprzedaży części
tel: (33) 862-08-39
e-mail: allegro@autokasacja24.com
Marcin Tlałka
kom: 696-080-826
email: marcin@autokasacja24.com
Wojciech Tlałka
kom: 668-244-473
email: wojciechtlalka@autokasacja24.com
Formularz kontaktowy