Auto Złom Sosnowiec
W METALIK autokasacja24 złomowanie aut jest szybkie i bezpieczne

pojazd - samochód nienadający się, skup samochodów sosnowiec
AUTO ZŁOM SOSNOWIEC! KASACJA POJAZDÓW! SKUP AUT SOSNOWIEC! POMOC W WYREJESTROWANIU! SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH (TAKŻE ONLINE)! ATRAKCYJNE CENY!

Nasza firma od 1991 roku jest specjalistą w dziedzinie złomowania pojazdów. Z czasem rozwinęliśmy usługi i oferty takie jak: skup aut, sprzedaż złomu oraz skup akumulatorów oraz innych auto części. Zajmujemy się również pracami rozbiórkowymi oraz odbiorem i transportem odpadów. Prowadzimy Sosnowiec auto kasacja, ale działamy też na terenie całej Polski. Posiadamy duże doświadczenie i zaufanie szerokiego grona Klientów. W naszym sklepie internetowym oferujemy możliwość zakupu używanych części samochodowych wysokiej jakości od wielu różnych marek, takich jak: Audi, Skoda, Ford, Toyota, Kia, Daewoo, BMW, Nissan, Volkswagen, Opel, Chevrolet, Seat, Skoda, Mercedes, Lexus, Mazda i wiele innych.

Złomowanie samochodów Sosnowiec: działamy sprawnie i oferujemy minimum formalności bez dodatkowych kosztów

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci wymagają szybkich i klarownych odpowiedzi oraz działań wykonywanych z precyzją. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu dopasowujemy się do Waszych potrzeb zapewniając przy tym dobrą komunikację i odpowiednią organizację.

W naszej firmie dbamy o regularne sprawdzanie i kontrolowanie stacji demontażu pojazdu. Dodatkowo przemyślane inwestycje w nowoczesny sprzęt pozwalają nam na bezpieczne i szybkie zmiażdżenie pojazdów różnego typu – od skuterów po samochody ciężarowe czy busy.

Złom Sosnowiec i cały proces demontażu

Zanim zdecydujesz się na kasację auta w naszym oddziale Sosnowiec, warto zapoznać się ze schematem działań krok po kroku całego procesu. Jest to szczególnie istotne, jeśli po raz pierwszy oddajesz auto na złomowanie. Dzięki stosowaniu się do niego unikniesz niepotrzebnych stresujących sytuacji.

1

Dokumenty przed kasacją pojazdu

Należy mieć ze sobą:
  • dowód osobisty / prawo jazdy / inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość,
  • kartę pojazdu, jeśli taką posiadamy, w innym przypadku wystawimy zaświadczenie o jej zgubieniu,
  • dowód rejestracyjny / zaświadczenie, które potwierdzi dane z dowodu, np. kserokopia dowodu potwierdzona przez właściwy wydział komunikacji,
  • upoważnienie od współwłaściciela, jeśli taki jest wpisany w dowodzie rejestracyjnym oraz kserokopia dowodu współwłaściciela twojego samochodu,
  • dokument potwierdzający własność, w formie umowy kupna-sprzedaży, w przypadku gdy właściciel jest inny, niż w dowodzie rejestracyjnym,
  • KRS / zaświadczenie z CEIDG (auto zarejestrowane na firmę) + upoważnienie dla przedstawiciela firmy.
2

Odbiór auta Sosnowiec

Gdy skompletujemy wszystkie potrzebne dokumenty to następnym krokiem jest dostarczenie auta do jednej z naszych placówek lub umówienie się z nami na odbiór pojazdu. Jeżeli samodzielny dojazd nie będzie możliwy, nie jest to problemem, ponieważ oferujemy odebranie pojazdu od Klienta i dostarczenie do auto złom METALIK Autokasacja24. Wystarczy wcześniej umówić się z nami na dogodny dla Ciebie termin na transport do auto złom Sosnowiec.
3

Dokumenty po kasacji pojazdu

Po przekazaniu pojazdów do kasacji wydajemy:
  • potwierdzenie oddania pojazdów na złom,
  • tablice rejestracyjne,
  • równowartość pieniężna za dostarczenie pojazdu do naszej stacji, zapewniamy natychmiastową gotówkę jako formę zapłaty.
4

Wyrejestrowanie twojego samochodu

W okresie do 30 dni od momentu, gdy auto zostało oddane na złomowanie, należy złożyć zgłoszenie zawierające wszystkie dokumenty przekazane podczas 3. etapu do wydziału komunikacji oraz zgłosić ten fakt w Towarzystwie Ubezpieczeniowym, aby zakończyć umowę OC.
stacja demontażu sosnowiec - bezpłatny dojazd, samochody
złomowaniem samochodów - skup złomu sosnowiec (kupię każde auto!)

Obszar działania – auto złom Sosnowiec

Siedziba METALIK Autokasacja24 zlokalizowana jest w miejscowości Żywiec, a dokładniej przy ul. Leśnianka 81, jednakże nasze usługi auto złomu i skupu samochodów znane są na terenie całego kraju. Nasze oddziały znajdują się m.in. w Żywcu, Jasienicy / Jaworznie, Kozach. Kasacja aut i nie tylko dostępna jest również w Sosnowcu i okolicach. Złomowanie samochodów to dla nas codzienność, którą od wielu staramy się jak najlepiej wykonywać. Wszystko po to, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani z naszych usług, takich jak złomowanie pojazdów oraz sprzedaż części używanych, ale również naszej obsługi. Zależy nam też, aby Klienci chętnie do nas wracali, a także polecali swoim bliskim i znajomym.

Nasza firma to także inne usługi

Kasacja pojazdów to jedna z fundamentalnych usług w naszej firmie, jednak warto mieć na uwadze, że METALIK Autokasacja24, to także skup samochodów różnych marek, sprzedaż części czy złomowisko:
Skup aut
Skupujemy auta powypadkowe, wyeksploatowane, nienadające się do naprawy, ale także te zdolne do jazdy.
Skup i sprzedaż części
Prowadzimy sprzedaż części, a także je skupujemy. Posiadamy szeroki asortyment różnorodnych części samochodowych, jak silniki, elementy blacharskie i zawieszenia, czujniki, felgi, skrzynie biegów, elementy wnętrza, opony, akcesoria, elektronikę i wiele innych.
Złomowisko
Zajmujemy się sprzedażą i skupem złomu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, jak i hurtowymi. Nasze usługi z zakresu złomowania dotyczą wszelkich rodzajów metali żelaznych oraz nieżelaznych, np. akumulatory, silniki, kable, stal, żeliwo, cyna, ołów, cynk (blachy, ZnAl), nikiel i inne.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami!

W przypadku pytań o złomowanie pojazdów na terenie Sosnowca, ich skup, lub w przypadku wątpliwości o części samochodowe, czy też prace rozbiórkowe – prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy czy też poprzez formularz kontaktowy. Z chęcią udzielimy odpowiedzi na Państwa pytania. Zapraszamy także do naszej siedzimy w Żywcu i naszych punktów, oddziałów w Polsce.
Na stronie w zakładce 👉 kontakt, znajdują się maile oraz numery kontaktowe do naszej firmy.
ŻYWIEC – MAGAZYN GŁÓWNY (ZAKUP I SPRZEDAŻ HURTOWA ZŁOMU)
Adres: ul. Leśnianka 81, 34-400 Żywiec
Godziny otwarcia: PN-PT: 7.00–15.00, SB: 7.00–13.00
Piotr Juraszek: tel. 696 080 827
JASIENICA / JAWORZE – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres:ul. Cieszyńska (plac stacji PKP Jaworze-Jasienica)
Wojciech Żelazny: tel. 696 080 823
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
KOZY – ODDZIAŁ TERENOWY
Adres: ul. ul. Dworcowa 22, Kozy
Godziny otwarcia: PN-PT: 8:00–15:00, SB: 8:00–12:00
Adam Kupczak: tel. 696080831

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Kontakt

Siedziba Firmy Metalik
Autokasacja Pojazdów
ul. Leśnianka 81
34-300 ŻYWIEC
NIP: 5532512074
REGON: 243158342
godziny otwarcia:
pn-pt  07:00 do 15:00
sb: 07:00 do 13:00
Dział złomowania samochodów
tel: (33) 823-02-12
kom. 668-244-539
Dział sprzedaży części
tel: (33) 862-08-39
e-mail: allegro@autokasacja24.com
Marcin Tlałka
kom: 696-080-826
email: marcin@autokasacja24.com
Wojciech Tlałka
kom: 668-244-473
email: wojciechtlalka@autokasacja24.com
Formularz kontaktowy