Skup samochodów Żywiec

Prowadzimy skup samochodów i auto złom w Żywcu k. Bielska Białej (Śląskie). Zajmujemy się kasacją pojazdów i pomocą w ich wyrejestrowaniu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możliwe będzie szybkie i bezpieczne zmiażdżenie samochodu osobowego, dostawczego czy busa. Zapewniamy zapłatę w gotówce za przekazywane pojazdy, niezależnie czy są to auta powypadkowe, wyeksploatowane i nienadające się do naprawy czy zdolne do jazdy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie i fachową obsługę.
Skup aut Śląsk to oferta, z której skorzystają wszyscy mieszkańcy Żywca, ale i Bielska-Białej. Obydwa miasta są ze sobą świetnie skomunikowane, a stosunkowo niewielka odległość sprawia, że zarówno Bielsko-Biała, Żywiec, jak i inne okoliczne rejony, mogą liczyć na fachową pomoc oraz dojazd po auto, które ma zostać przekazane. Dojazd po pojazdy przeznaczone między innymi do zezłomowania, możliwy jest na terenie Bielska-Białej.
Prowadzimy skup samochodów i auto złom w Żywcu k. Bielska-Białej (Śląskie). Zajmujemy się kasacją pojazdów i pomocą w ich wyrejestrowaniu. To wciąż tylko część z szerokiej oferty, na jaką można liczyć, wybierając auto złom Śląsk. W dyspozycji pozostaje nowoczesny sprzęt, który pozwala szybko i bezpiecznie zmiażdżyć zarówno samochód osobowy, dostawczy, jak i bus.
Szrot Bielsko-Biała gwarantuje zapłatę w gotówce za przekazany pojazd. Pieniądze otrzymują Klienci, którzy oddają auta powypadkowe, ale i wyeksploatowane. Auto złom Żywiec k. Bielska-Białej to okazja, by uporać się z problemem zalegającego auta, które nie nadaje się do naprawy bądź samochodu podlegającego dalszemu użytkowaniu, ale mimo wszystko uznanemu przez właściciela za już niepotrzebny.
Skup samochodów Śląsk oferuje profesjonalne podejście do powierzonych zadań, wsparcie, fachową obsługę i ceny, jakich oczekują Klienci. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tak skonstruowanej oferty!

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą

Kontakt

Siedziba Firmy Metalik
Autokasacja Pojazdów
ul. Leśnianka 81
34-300 ŻYWIEC
NIP: 5532512074
REGON: 243158342
godziny otwarcia:
pn-pt  07:00 do 15:00
sb: 07:00 do 13:00
Dział złomowania samochodów
tel: (33) 823-02-12
kom. 668-244-539
Dział sprzedaży części
tel: (33) 862-08-39
e-mail: allegro@autokasacja24.com
Marcin Tlałka
kom: 696-080-826
email: marcin@autokasacja24.com
Wojciech Tlałka
kom: 668-244-473
email: wojciechtlalka@autokasacja24.com
Formularz kontaktowy